Bevolkingspiramide Minder ontwikkelde regio's exclusief China 1990

Minder ontwikkelde regio's exclusief China
1990
Bevolking: 2,998,368,943

Jaar

-5 -1   1990  +1 +5

Land

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Z
Embed this population pyramid ×

Copy the code below and paste it into your website or LMS.

Minder ontwikkelde regio's exclusief China in 1990

In 1990 kwam het inwonertal van Minder ontwikkelde regio's exclusief China uit op 2.998.368.944. Dat is 27,3% meer dan in 1980, toen de bevolking 2.356.140.128 bedroeg.

De helft van de bevolking was jonger dan 20,1 jaar; 39,5% was kind onder de 15 en 3,9% was 65 jaar of ouder. Dit is een expansieve piramide — elk kindercohort is groter dan het cohort erboven, het kenmerk van hoge geboortecijfers en snelle groei.

Aandeel van de bevolking per leeftijdsgroep, 1950–2100

Gegevensbron: World Population Prospects van de Verenigde Naties, revisie 2024 (middenvariant) — laatst bijgewerkt July 2024.

Bevolking
2.998.368.944
Mediane leeftijd
20,1
0-14 %
39,5%
65+ %
3,9%
Jeugdafhankelijkheid
69,7
Ouderdomsafhankelijkheid
6,9
Piramidevorm
Geboorten per vrouw

Geen Wereldbankgegevens voor dit land.

Levensverwachting bij geboorte

Geen Wereldbankgegevens voor dit land.

Ondersteunde personen per 100 werkenden
Afhankelijkheidsratio's, 1950-2100
Kinderen Ouderen
20406080
19502100
Waar immigranten vandaan komen (2024)

121.801.555 immigranten wonen in Minder ontwikkelde regio's exclusief China.

India11.223.084
Bangladesh7.635.130
Syrië7.088.821
Venezuela6.808.426
Afghanistan6.243.077
Waar emigranten wonen (2024)

199.397.529 mensen geboren in Minder ontwikkelde regio's exclusief China wonen in andere landen.

Verenigde Staten39.505.807
Saoedi-Arabië13.394.579
Verenigde Arabische Emiraten7.847.130
Spanje5.823.989
Frankrijk5.569.885
Verkennen
Immigratiestatistieken

Bron: Verenigde Naties, International Migrant Stock 2024.

Wat was de bevolking van Minder ontwikkelde regio's exclusief China in 1990?
In 1990 bedroeg de bevolking van Minder ontwikkelde regio's exclusief China 2.998.368.944.
Wat is de mediane leeftijd in Minder ontwikkelde regio's exclusief China?
Minder ontwikkelde regio's exclusief China heeft een mediane leeftijd van 20,1 jaar.
Welk deel van de bevolking van Minder ontwikkelde regio's exclusief China is ouder dan 65 of jonger dan 15?
In Minder ontwikkelde regio's exclusief China is 39,5% van de mensen jonger dan 15 en 3,9% is 65 jaar of ouder.
Wat voor bevolkingspiramide heeft Minder ontwikkelde regio's exclusief China?
De piramide van Minder ontwikkelde regio's exclusief China is expansief: een brede basis van jonge cohorten weerspiegelt hoge vruchtbaarheid en aanhoudende bevolkingsgroei.

Onze andere visualisaties